W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

 • Nowości

  • Konkurs filmowy

   Redakcja 2018-10-14

   Film “The Visitor” stworzony przez Izik Alequina zwyciężył w Drugim Konkursie Filmowym pod patronatem Empire State Building.

   Opowiada o obcym w wielkim mieście, który dzięki życzliwości znajduje drogę do upragnionej atrakcji. Ekstremalnie prosta kreska tej animacji ułatwia odbiór i wczucie się w sytuację bohatera. To może zdarzyć się każdemu turyście w Nowym Jorku. Polecamy!!! Źródło: www.youtube.com

   Znajdziesz go w sekcji Filmy.

  • Remont wejść od 34 Ulicy

   Redakcja 2018-09-02

   Zachwycające widoki na Empire State Building będą od 30 sierpnia 2018 dostępne przez nowe wejście prowadzące z 34 Ulicy poprzez wyremontowane lobby do obserwatorium.

   Źródło: Evan Joseph

   Przenosząc wejście z 5 Alei na 34 Ulicę poprawiono "flow" zwiedzających w stronę tarasów obserwacyjnych. W nowym lobby skrzą się wkomponowane z pieczołowitością mozaiki struktur budynku, wielkie ekrany LED'owe oraz cyfrowe kioski z biletami. Podwójne, dwukondygnacyjne schody prowadzą bezpośrednio do wind.

   Projekt jest częścią największej rekonstrukcji Nowojorskiej wieży do tej pory - remont zakończy się w 2019 roku. Obejmuje wdrożenie cyfrowych standów (digital hosts) i instalację sprzętu dla nowej ceremonii zapalania świateł na szczycie. Więcej.

  • Gonciarz w NY

   Redakcja 2018-08-11

   W sierpniu pojawiły się na YouTube filmy Krzysztofa Gonciarza o Nowym Jorku. Jak w poprzednich cyklach (np. o Tokio) pełne są aktualności o życiu i koszcie życia w tym wielkim mieście. Dla polaka myślącego o wyjeździe do USA - bezcenne źródło informacji oraz obiektywnych spojrzeń. Inne tematy to sport (bieganie - może tower running na ESB?), literatura, fotografia, montaż filmów oraz gry komputerowe.Krzysztof Gonciarz i Magdalena Muszyńska-Chafitz

   Krzysztof Gonciarz to Youtuber, reporter, podróżnik, komik współfinansowany przez Patronów z patronite.pl. Najnowszy jego film znajdziesz tutaj.

  • Odliczanie do Finału FIFA 2018

   Redakcja 2018-07-15

   Od wczoraj na szczycie Empire State Building światła mienią się w kolorach ekipy Francji oraz Chorwacji. Podzielone po połowie aż do momentu wielkiego rozstrzygnięcia.

   Finały Mistrzostw Świata w piłce nożnej rozgrywane od 1930 roku przyciągają kibiców z całego świata. Do tej pory tylko osiem reprezentacji sięgnęło po tytuł: najczęściej wygrywała Brazylia, która wygrała pięciokrotnie. Włochy oraz Niemcy po cztery razy, Urugwaj i Argentyna po dwa razy. Po jednym zwycięstwie ma na koncie: Anglia, Francja oraz Hiszpania.Źródło: twitter.com/EmpireStateBldg

   Po raz 21 wyłoniony zostanie zwycięzca - kto sięgnie po puchar w Moskwie?

   Odpowiedź już dzisiaj. Zapraszamy!

  • Firmy na Piątej Alei

   Redakcja 2018-05-19

   W artykułach pojawiła się lista firm wynajmujących powierzchnie biurowe pod adresem 350 na Piątej Alei Manhattanu. Znajdują się na niej takie marki o globalnym zasięgu jak: Skanska, LinkedIn, Coty, Qatar Airways, Starbucks, Shutterstock oraz Human Rights Watch.

   Tutaj kliknij aby przejść do artykułu.

RSS Channel